Warning: Trying to access array offset on false in /data02/virt54301/domeenid/www.crosschem.ee/htdocs/wp-content/themes/BRIGHT/header.php on line 21

CrossChemi kasutusel on uusim tehnoloogia ja parimad seadmed VDA- ja ISO poolt sertifitseeritud AdBlue® vedeliku tootmiseks. Alates 2009. aastast on CrossChem ainus taoline AdBlue® tootja Baltikumis. Pärast aastatepikkust tegevust on ettevõte kujunenud maailmatasemel tootjaks, mis tarnib tooteid kohalikele turgudele ja ekspordib neid rohkem kui 50 riiki.

Me tarnime AdBlue® kõikidele sõidukikategooriatele

KKK
Mis on AdBlue®?

Karbamiidilahus, mittetoksiline, inimesele ja keskkonnale kahjutu, külmumispunkt -11°C. Toode peab vastama ISO 22241-1/-2/-3 nõuetele ja selle müügiks peab olema VDA (Verband der Automobilindustrie) luba. Nimetuse AdBlue® kasutamine ilma vastava litsentsita on karistatav.

Kus kasutatakse AdBlue®?

SCR-süsteemidega varustatud sõidukites. Täidetakse spetsiaalsesse paaki, mis on süttimissüsteemist eraldi ja mis on tavaliselt valmistatud plastist või roostevabast terasest.

Mis on SCR?

Sõiduki väljalaskesüsteemi integreeritud NOx neutraliseerimissüsteem. See koosneb juhtseadmest, katalüsaatorist, injektorist, pumbast ja muudest osadest sõiduki tootja äranägemisel. HOIATUS: SCR-süsteemi kasutamine ilma AdBlue®-ita põhjustab SCR-süsteemi kahjustusi ja kulukaid remonditöid.

Kust saab osta AdBlue®?

Peaaegu kõikides bensiinijaamades 1,85 l, 10 l või 20 l kanistrites, samuti avalikes kütusejaamades, mis on varustatud AdBlue®-tankimissüsteemidega.

CrossChem pakub oma klientidele võimalust osta AdBlue® otse või täita seda meie poolt välja ehitatud AdBlue® tankimisvõrku jaamades üle Eesti.

Miks valida AdBlue® CrossChemilt? 

AdBlue® toodetakse Lätis alates 2009. aastast spetsiaalselt CrossChemi jaoks valmistatud seadmetega. Täna, pärast kümneid tuhandeid tonne toodetud ja tarnitud tooteid, pärast lugematuid analüüse ja teste, võime väita, et CrossChem toodab maailmatasemel toodet, mis vastab kõrgeimatele kvaliteedinõuetele.

Millistes mahutites transporditakse AdBlue®?

IBC 1000-liitristes ja 650-liitristes konteinerites, 210-liitristes plasttünnides, 1.85l, 10l ja 20l kanistrites ning ka kraaniga paakautodega või sobivatesse kliendi poolt tagatud taaras.

Tooted ja teenused

Kasutame veebilehel küpsiseid, et pakkuda Teile asjakohasemat sisu ning muuta veebilehe külastamine mugavamaks ja lihtsamaks.
Nõustun