Warning: Trying to access array offset on false in /data02/virt54301/domeenid/www.crosschem.ee/htdocs/wp-content/themes/BRIGHT/header.php on line 21

CrossChem pakub parimaid lahendusi AdBlue® ja diislikütuse ladustamise, transpordi ja tankimise ohutus- ja keskkonnastandardite täitmiseks. Oleme isegi välja töötanud oma AdBlue® tankla, mille maht on kuni 20 000 liitrit, mis võimaldab meie klientidel saada maksimaalset majanduslikku kasu.

CrossChem pakub AdBlue® ja diislikütuse mahuteid ja mooduleid transpordi- ja ehitusettevõtetele, bussiparkidele, metsaettevõtetele, põllumajandusettevõtetele ja oma reisijateveokitega ettevõtetele.

Soovitame enama kui viie sõidukiga klientidele võtta ühendust CrossChemi spetsialistidega, et saada nõu kütusesäästu seadmete ja AdBlue® valiku osas.

Kaubamärgid

Lahendused

Kõik lahendused on testitud ja toodetud vastavalt ADRi ja Euroopa standarditele. Tooted on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ja BS OHSAS 18001:2007 nõuetele.

Tooted ja teenused

Kasutame veebilehel küpsiseid, et pakkuda Teile asjakohasemat sisu ning muuta veebilehe külastamine mugavamaks ja lihtsamaks.
Nõustun